Scoala Nr. 14 Ion Tuculescu, Craiova

Proiectul face parte din programul Erasmus , actiunea-cheie 2 Cooperare pentru inovare si schimb de bune practici si sprijina parteneriatele strategice in domeniile educatiei, formarii si tineretului si are alocat un buget de 23.054 euro. Dezvoltarea competentelor de predare si invatare la nivel european pe platforma e-learning;. Dezvoltarea aptitudinilor de comunicare in limba engleza si a competentei TIC la elevi si profesori;. Schimb de experienta profesori elevi la nivel transnational;. Ora 1015.

OVERVIEW

This site scoala14.ro currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have researched zero pages within the domain scoala14.ro and found one website referring to scoala14.ro.

SCOALA14.RO RANKINGS

This site scoala14.ro has seen varying levels of traffic throughout the the year.
Traffic for scoala14.ro

Traffic ranking (by month) for scoala14.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala14.ro

LINKS TO BUSINESS

E-learning in school practice in modern secondary schools across Europe Let us take up the challenge together

Do projektu je zapojeno celkem 6 subjektů, včetně našeho gymnázia.

WHAT DOES SCOALA14.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala14.ro Mobile Screenshot of scoala14.ro Tablet Screenshot of scoala14.ro

SCOALA14.RO HOST

We observed that the main page on scoala14.ro took four hundred and six milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
74.208.159.216

I discovered that this website is weilding the Apache server.

Scoala Nr. 14 Ion Tuculescu, Craiova

DESCRIPTION

CONTENT

This site scoala14.ro states the following, "Proiectul face parte din programul Erasmus , actiunea-cheie 2 Cooperare pentru inovare si schimb de bune practici si sprijina parteneriatele strategice in domeniile educatiei, formarii si tineretului si are alocat un buget de 23." Our analyzers noticed that the webpage said " Dezvoltarea competentelor de predare si invatare la nivel european pe platforma e-learning;." The Website also stated " Dezvoltarea aptitudinilor de comunicare in limba engleza si a competentei TIC la elevi si profesori;. Schimb de experienta profesori elevi la nivel transnational;." The website's header had scoala as the most important keyword. It was followed by 14, scoala 14, and scoala nr. 14 which isn't as highly ranked as scoala. The next words the site used was craiova. elevi was also included but could not be viewed by web crawlers.

MORE DOMAINS

Bine ați venit pe site-ul nostru

Curajul de a trece peste obstacole. Proiecte an școlar 2013 - 2014. Proiecte an școlar 2012 - 2013. Proiecte an școlar 2011 - 2012. Anunț - înscriere în clasa pregătitoare, anul școlar 2015-2016. 2 clase pregătitoare - 12 locuri. Concursul International DELTA DUNARII, PARADISUL FLOREI SI FAUNEI. DELTA DUNĂRII, PARADISUL FLOREI ŞI FAUNEI.

Scoala Gimnaziala nr. 150 - Prima pagina

Sed neque ipsum pulvinar eu tristique.

Școala Gimnazială Uruguay Site oficial

Proceduri in caz de cutremur. Planul managerial semestrul I 2013-2014. Lucrări ale copiilor din școală.

Şcoala cu clasele I-VIII nr. 162 Şcoala gimnazială nr. 162 şi Grădiniţa nr.162

Crea tus Relojes en flash. Din nou la şcoala şi grădiniţă. Educaţie fizică şi sport-acces la educaţie.